Avatar The Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avatar The Last Airbender

Fan Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 нечестната огнена нация

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
sjilx
Student
Student
sjilx


Брой мнения : 43
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

нечестната огнена нация Empty
ПисанеЗаглавие: нечестната огнена нация   нечестната огнена нация Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 11:34 pm

Аз продължих по пътя си към Ба Сингсе съвсем сам и по едно време пред
мен се появиха два огнени повелителя,които си искаха да ме ограбят само защото бях от земните кралства.Единия каза:
-дай си чантата с храната и ще те пуснем,и се пресегна към чантата.
Но старите ловци от селото ми казваха да не се доверявам на огнен повелител.И в момента в който се пресегна за чантата извадих ножа си и го порязах светкавично.Той започна да се гърчи и да подскача,но тъкмо се обръщах и видях че другия се готви да ме удари и...
------------------------------------------------------------------------------------
П.П.-хайде някой да продължи намигане
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

нечестната огнена нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нечестната огнена нация   нечестната огнена нация Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 1:52 am

Реших да отида до Ба Сингсе да навестя приятелката си Азула. За да съм по-бърза взех един от онези големи гущери. По пътя си към Ба Сингсе си мечтаех сладко сладко и се наслаждавах на тишината. Но изведнъж чух някъкви викове и реших да побързам повече. Изведнъж видях как двама огнени повелители нападат човек от земното кралство. Този човек повали единият, но другият стоеше зад гърба му готов да го атакува. Аз скочих от гущера, извадих няколко остриета, които бях скрила в дрехите си и ги хвърлих срещу огнения повелител. Тъй като вече спасих човекът от земното кралство, реших да се запозная с него. След като се запознахме тръгнахме заедно към Ба Сингсе.
Върнете се в началото Go down
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

нечестната огнена нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нечестната огнена нация   нечестната огнена нация Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 8:32 pm

вървяхме дълго вървяхме най накрая стигнахме до великите стени на ба сингсе но я виж каза човека от земното кралство о не огнената нация напада ба сингсе това е ужасно дано не успеят да проникнат в града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





нечестната огнена нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нечестната огнена нация   нечестната огнена нация Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
нечестната огнена нация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avatar The Last Airbender :: RolePlay :: Истории-
Идете на: