Avatar The Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avatar The Last Airbender

Fan Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аватар сезон 3

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 4:53 pm

Най - накрая излезнаха 10 и 11 епизод на 3 сезон на Аватар можете да ги гледате ТУКА
Върнете се в началото Go down
Vanco_1
X Admin
X Admin
Vanco_1


Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 5:21 pm

та доколкото разбрах от 11еп(не разбирам много английски :) )
Зуко се опълчи срещу баща си и ще помогне да Аватар а и той си има нови приятели.Но все още не е овладял огъня аз милсля че като го овладее тогава огнената нация ще падне!

п.п. ако съм сгрещил нещо ме поправете още веднъж казвам не разбирам много английски , а и това е първата серия която гледам от 3-ти сезон
Върнете се в началото Go down
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 6:42 pm

Еми аз го чаткам малко и до колкото разбирам Зуко е станал по силен защото използва светкавицата на баща му срещу самия него а после тръгна след Енг и това ме навежда на мисълта че Зуко ще научи Енг на огъня.

П.П.: Всичко ще разберем малко по късно тази седмица.
Върнете се в началото Go down
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 4:18 pm

излезе 13-ти епизод зуко трябва да е ядосан за да владее огъня и неможа да научи енг на огъня те отидоха при някъкъв град на огнената нация там намериха слънчевите войни които не ползваха огъня с гняв а са били осъдени да владеят огъня от господарите им които са дракони и се казват Ран и Шо те осъждат зуко и енг и ги осъдиха да владеят огъня и сега го овладяха.
Върнете се в началото Go down
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 4:20 pm

относно 13-ти епизод може да го гледате на този линк http://www.avatarchapters.org/59/book-3/chapter-13.html
Върнете се в началото Go down
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 4:21 pm

а ако искате да го теглите със субтитри влесте в този линк http://zamunda.net/details.php?id=113189
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аватар сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аватар сезон 3   Аватар сезон 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аватар сезон 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avatar The Last Airbender :: Линкове-
Идете на: