Avatar The Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avatar The Last Airbender

Fan Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любима нация

Go down 
+5
darknight_88
sjilx
lkz
griz1991
dragon_vampire
9 posters
АвторСъобщение
dragon_vampire
Student
Student
dragon_vampire


Брой мнения : 2
Registration date : 01.11.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 1:18 pm

Всеки да си каже любимата си нация и защо му е такава.


Моята любима - Waterbenders(водни повелители).Защо ми е любима? -
защото можеш да правиш много неща с водата, също така има много подкатегории - Icebenders(повелители на леда), Streambenders(Повелители на парата :D ) и Bloodbenders(Повелители на кръвта) - техника, която работи само при пълнолуние.
Върнете се в началото Go down
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 1:58 pm

Моята любима - Земни повелители.Защо ми е любима? -
Земята е в основата на почти всичко , с земна защита нито огън нито вода нито въздух могат да ти направят нещо ,а освен това с земното повелителстване може да се комадва и метала.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 2:03 pm

Моята любима нация - Въздушни повелители.Защо ми е любима? -
Без въздуха хората и почти всички животни немогат да живеят ,а и въздуха е една много силна стихия.
Върнете се в началото Go down
lkz
The Avatar (Admin)
The Avatar (Admin)
lkz


Брой мнения : 46
Registration date : 30.10.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 4:21 pm

Моята е огнената защо владее светкавицата (Любима от 6 - сте елемента) Попринцип светкавицата трябва да е отделен елемент.
Върнете се в началото Go down
sjilx
Student
Student
sjilx


Брой мнения : 43
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 5:02 pm

моята любима нация е земната,защото с нея можеш да влияеш на другите
стихии
Върнете се в началото Go down
darknight_88
WaterBender
WaterBender
darknight_88


Брой мнения : 74
Age : 29
Registration date : 31.10.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 9:49 pm

мойта любима нациа е водната защото не само мойе да контролираш водата но така и ледът и кръвтът така може да контолираш всичко Любима нация 842421
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 10:59 pm

Любимите ми нации са Airbenders и Waterbenders.
Въздушните повелители, защото те са свободолюбиви, забавни и спокойни, могат да летят. Владеят страхотни трикове с въздуха. Въздушните повелители всъщност се бият...без да се бият, колкото и странно да звучи. Тяхната тактика е: "Избягвай и отбягвай!". Те са много бързи. Въздухът е мощна стихия. Той е елемент на хармонията.
Водните повелители, защото те се адаптират към много условия, имат чувство за принадлежност и любовта им помага да се справят с всичко. Те могат да контролират водата освен в течното и състояние, и в твордото (лед) и газообразното (пара). Също така могат да контролират хората, като контролират кръвта им, само че това е само по пълнолуние. Макар че не виждаме водата навсякъде, водните повелители могат да я открият - в дърветата, в цветята, в тревата, дори по собственото си тяло (потта) и т.н. Водните повелители използват течението на енергията. Атаката се превръща в тяхна защита, защото използват енергията на противника си срещу самия него. Водата е елемент на промяната.
Върнете се в началото Go down
toph_is_the_best
Student
Student
toph_is_the_best


Брой мнения : 14
Age : 29
Registration date : 02.12.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 9:33 pm

моята лубима нация е Земното царство(земните повелители)
защото земята ми е любимата стихия
Върнете се в началото Go down
PaLaShoRa
Moderator
Moderator
PaLaShoRa


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 30.10.2007

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 1:49 am

мен ме кефат и 4-те стихий
Върнете се в началото Go down
http://avatarfenforum.niceboards.net/portal.forum
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 1:55 pm

всички стихии ми харесват ама най много ми харесва огнената. защото можеш да правиш много огнени трикове от които най силния е светкавицата на нея не издържа и земната стихия само определенитрикове задържат светкавицата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любима нация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима нация   Любима нация Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима нация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avatar The Last Airbender :: Забавления :: Чат-
Идете на: