Avatar The Last Airbender
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avatar The Last Airbender

Fan Forum
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Убoчение

Go down 
+2
griz1991
lkz
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:16 pm

Оказа се че Катара е по добра от мен и аз реших да използвам последната си атакуваща техника която до момента бях научил, размразих се (вече доста добре умеех това) и изпратих срещу нея ледени остриета.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:16 pm

Тогава аз направих леден блок пред мен и остриетата се разбиха в него, след това направих ледени решетки около Сока така че ръцете му вече не можеха да се движат.
Върнете се в началото Go down
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:24 pm

С тези решетки обхванали ръцете ми аз бях безсилен и се предадох, но по важното беше че видях нови техники и ще ги упражнявам докато не ги усъвършенствам.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:33 pm

Помолих Сока да ми помогне с водния камшик ,а аз да го науча на новата за него техника (ледените решедки) .
Върнете се в началото Go down
griz1991
X Admin
X Admin
griz1991


Брой мнения : 91
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 11:49 pm

Научих Катара на "Водния камшик" ,а тя мен на "Ледените решетки" и аз доста бързо ги усфоих.
Върнете се в началото Go down
lkz
The Avatar (Admin)
The Avatar (Admin)
lkz


Брой мнения : 46
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 4:07 pm

след ден два вече и започнах да правя цунамита тогава вече можех да продолея страховете си (които получих докато наблюдавах Сока и Катара) от Катара и я предизвиках.
Върнете се в началото Go down
sjilx
Student
Student
sjilx


Брой мнения : 43
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 7:16 pm

Започнах да уча земно овладяване.Не е лесно защото земята е силен елемент и иска много концентрация.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 3:55 pm

Започнах да уча да овладявам огъня, но знаех че тряабва много търпение и трябва да започна с правилното дишане и правилната поза.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 4:02 pm

Видях едно момиче което стоеше приклекнало и просто...дишаше. Отидох при нея и и казах: "Здравей, Казвам се Тай Лий." А тя ми отвърна: "Аз се казвам Мей." Попитах я: "Какво правиш?" А тя ми каза, че овладява огъня. Аз много се учидих и тя явно забеляза това и ми обясни точно защо прави това. Аз бях възхитена от знанията и за огъня и от търпението и. Казах и че аз също искам да овладея огъня. И я попитах:"Искаш ли да тренираме заедно?" и тя ми отвърна: "С удоволствие."
Върнете се в началото Go down
sjilx
Student
Student
sjilx


Брой мнения : 43
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 11:19 pm

Земята е доста трудна стихия,но само вчера успях да вдлъбна земята и да направя един нескромен кратер.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 9:18 pm

Аз и Мей стояхме в една и съща поза и дишахме часове наред. И мен нетърпението взе да ме обзема, обаче реших, че трябва да съм по-упорита и не престанах да стоя приклекнала и да дишам правилно.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 9:21 pm

Забелязах, че Тай я обвзе нетърпението да научи нещо по-голямо, но според мен ние все още не бяхме готови и трябваше да стоим така още време.
Върнете се в началото Go down
sjilx
Student
Student
sjilx


Брой мнения : 43
Age : 32
Registration date : 30.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 9:30 pm

Срешнах Ал.Земен повелител.Той ме попита дали искам да учим земно овладяване заедно.Аз се съгласих и Ал ми показа една поза с която ще овладея земята по лесно.Той знаеше някои тънкости в земното овладяване.Та когато застанах на тази поза усетих че имам много голяма упора.В тази поза успях да издигна малък камък във въздуха,но не успях да го запратя напред,но чувствам,че скоро ще го овладея.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:05 pm

Накрая се почувствах напълно готова и попитах Тай: "Чувстваш ли нещо?" и тя ми отвърна: "Амиии...чувствам се по-търпелива от всякога." И аз реших, че е време да се захванем с нещо по-голямо - да се опитаме да запалим листо. С Тай опитвахме дълго време, може би около половин час и извднъж аз успях. Запалих го. Обаче тъй като е опасно да си играеш с огъня, а аз съм много неопитна реших да изгася пламъчето. Така и направих. Тай много се учуди, защо го изгсих след толкова усилия.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:12 pm

Мей вече беше успяла да направи пламък, а аз даже една искра не можех да направя. Тъкмо бях готова да се откажа, когато се сетих за предишното ни упражнение. Приклекнах леко, почнах да вдишвам през носа и да издишвам през устата и внимателно гледах листото...Изведнъж то се запали. Така се зарадвах, че бях извън контрол. Почнах да си играя с пламъчето. Подхвърлях го насам-натам. И изведнъж Мей ми се скара: "Тай Лий можеш да пострадаш ти или някой около теб, ако продължиш да се държиш толкова несериозно. Огънят е непредвидим. Той е жив. Често излиза извън контрол. Внимавай много. И веднага изгаси този огън."
Върнете се в началото Go down
darknight_88
WaterBender
WaterBender
darknight_88


Брой мнения : 74
Age : 29
Registration date : 31.10.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:49 pm

Аз си мислих че да овладея водата перфектно ще бъде лесно но не беше така. Свикнах с водата но не беше същото и с леда. Но аз не се отказвам лесно. Вече мога да заледявам предмети с вода ама това е още началото.По път за храма " The Moon's Charm" срещнах един старец който ме помоли да му помогна с покупките му от града и аз реших да му помогна. След като му оставих покупките дръгнах пак на път към храма.В храма се научих да правя водни торнадота.Беше доста трудно почти една от най-трудните ми техники.След като се прибрах от храма няколко деца влязоха в къщата ми и ми казаха че чешмата от която всички от селото взимат вода не е изтичало нито капка. След като погледнах какво му има на чешмата усетих че нещо го е задръстило.Но чух че водата се пробва да излезе. Това значи че това което го задръства е мокро.Тогава аз заледих нещото което задръства чешмата и го счупих.така водата продължи да тече.
Върнете се в началото Go down
master_paku
WaterBender
WaterBender
master_paku


Брой мнения : 74
Registration date : 24.02.2008

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 6:52 pm

griz1991 написа:
Вече почти увладях водната стихия но трябва да продължавам да тренирам.

Дълго време тренировки на Северният полюс ми се отразиха добре но все пак се задаваше най-трудното изпитание да създадем различни сгради от лед. Когато отидохме да се убочаваме при учителят той каза:
Не е нужно днес да строите сградите. всички си отдъхнаха от тази новина.
Ще го напраевим утре! Каза учителят строго. Как така? Попита енг. А после каза. Аз трябва да овладея водата с максимална скорост. Нали съм аватар!?! Той му отговори: Строенето на сгради не трябва освен да създаваш друго водно племе! Вярно! Забравих! Каза енг. Е днес ще се упражняваме по сърфиране с лед по айсберги. Каза учителят с висок глас.
Върнете се в началото Go down
_MaI_
FireBender
FireBender
_MaI_


Брой мнения : 113
Age : 30
Location : ...behind you...
Registration date : 14.11.2007

Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 1:05 am

Аз изгасих огъня. Почувствах се глупава, несериозна, и опасна за другите заради това. Измънках едно "Съжалявам" и отидох на брега на близкото езеро. Започнах да медитирам. След малко Мей дойде при мен. Седна и ми каза "Аз също съжалявам, Тай. Не биваше да ти викам така, но аз просто се притеснявам за теб. Все пак ти си най-добрата ми приятелка...Всъщност ти си първата ми истинска приятелка ако трябва да бъда искрена...". Вдигнах глава и точно когато я погледнах една сълза се отрони от окото и. Аз казах "Спокойно. Знам, че ми мислиш само доброто, Мей. Ти също си най-добрата ми приятелка. Приятелки завинаги." Протегнах ръка, тя я хвана и повтори "Приятелки завинаги. А сега да се захващаме за работа." Станахме и почнахме пак да се упражняваме върху листата от близкото дърво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Убoчение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Убoчение   Убoчение - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Убoчение
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avatar The Last Airbender :: RolePlay :: Истории-
Идете на: